Menu

Sylwestrowy blog


Nasz blog w całości poświęcamy imprezom sylwestrowym. Lubimy brać udział w oryginalnych imprezach noworocznych, do czego zapraszamy również naszych czytelników. Tradycyjne bale dla wielu stały się nieco nudne i poszukują nowych wrażeń. Z pewnością dostarczą ich przygotowane przez nas propozycje. Blog przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą oryginalnie spędzić Sylwestrową Noc. Szczególnie dedykujemy go wszystkim tym, którzy celują w tanich ofertach. Okazuje się, że jest ich całkiem dużo. O czym przeczytacie na naszym blogu?

Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne robią niemal wszyscy. Okazuje się, że tylko niewielki odsetek obietnic zostaje zrealizowany. Na naszym blogu dowiesz się jak formułować noworoczne postanowienia, by zwiększyć prawdopodobieństwo ich realizacji, a jakich zdecydowanie unikać.

Oryginalne pomysły na Bal Sylwestrowy

Szukający miejsca na spędzenie kolejnego Sylwestra z pewnością znajdą na naszym blogu wiele inspiracji. Piszemy o imprezach odbywających się w górach, pod powierzchnią ziemi, nad morzem oraz w przestrzeni miejskiej. Dlatego na naszym blogu każdy znajdzie taki rodzaj eventu sylwestrowego, który wyda się szczególnie interesujący.

Sylwester za granicą

Zagraniczne imprezy sylwestrowe nieco różnią się od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni w kraju. Zasadniczą różnicą jest czas ich trwania. Co ważne, zagraniczny wyjazd może okazać się tańszą alternatywą dla imprezy sylwestrowej w Polsce. Na naszym blogu przedstawiamy pomysły na zagraniczne wypady sylwestrowe i uczulamy na związane z nimi kwestie.

Indywidualnie czy z biurem podróży?

Sylwestra możemy zorganizować indywidualnie lub wspólnie z przyjaciółmi. Niektórzy jednak decydują się na wyjazd z birem podróży lub na skorzystanie z oferty touroperatora. O tym czym różnią się ich propozycje również przeczytacie na naszym blogu.